Inschrijven 165 EUR + BTW | 06/06/2025 (14-16u)
Early Bird Discount | 2de deelnemer gratis (instructies volgen bij inschrijving)
In deze opleiding gaat dr. Stefaan Declercq in op het voor de praktijk belangrijke leerstuk van de opschortende en ontbindende voorwaarden en termijnen. Tijdens deze opleiding lopen theorie en praktijk voortdurend door elkaar.
Dr. Stefaan Declercq frist steeds eerst het theoretisch kader op zoals dat intussen terug te vinden is in de artikelen 5.139 e.v. van Boek 5 BW. Daarna illustreert hij deze regels telkens aan de hand van talrijke casussen uit de meest recente rechtspraak.
Concreet komen de volgende onderwerpen tijdens de uiteenzetting aan bod
Dr. Stefaan Declercq is sinds september 2024 opnieuw actief als advocaat bij solvo.legal, waar hij voornamelijk dossiers binnen het contracten- en het aansprakelijkheidsrecht behandelt. Zijn werkzaamheden als advocaat combineert Stefaan met een deeltijdse positie als postdoctoraal onderzoeker aan de KU Leuven.
Stefaan behaalde een master in de geschiedenis (KU Leuven, 2008), een master in de rechten (KU Leuven, 2012), een LLM (Universität Bayreuth, 2013) en een ManaMa in het vennootschapsrecht (KU Leuven, 2015). Na zijn studies ging Stefaan als advocaat aan de slag bij KPMG law (2013-2017). Als advocaat-stagiair sleepte hij bovendien tot tweemaal toe de jury- en de publiekprijs in de wacht als beste pleiter op de VPG-pleitwedstrijd in Brussel (februari 2015) en op de Pleitwedstrijd der Zuidelijke Nederlanden in Breda (april 2015).
Van 2017 tot 2023 was Stefaan als doctoraatsassistent verbonden aan het Instituut voor Verbintenissenrecht van de KU Leuven waar hij in juni 2023 een doctoraat verdedigde over de kennisgeving in het contractenrecht (die Keure, 2024, XXII+578 p.). Tijdens zijn assistentschap legde Stefaan zich ook toe op allerhande onderwijstaken en publicaties in het bewijs- en het contractenrecht. In aanvulling op dit mandaat behandelde Stefaan van 2020 tot 2024 deeltijds cassatiedossiers bij Mr. Caroline De Baets, met focus op het burgerlijk recht.
Deelnemers inzicht verschaffen in
165 EUR + BTW
Inclusief handouts
Door bij inschrijving uw gegevens te verstrekken geeft u aan KMO Campus de toestemming om u op de hoogte te houden van haar toekomstige activiteiten.